ینی.اینقدر من پست خداحافظی و پایان زدم واسه این وب دهنشو قشنگ سرویس کردم الان اگ یکی ناظربر پستام بود پی ام میداد اقا توبرو فقط خدافظیم نکن کشتیمون ازبس هی گفتی میخام برم بازتجدید فراش کردی:)))))
البته من کماکان حس ششم معتقده کسی میاد اینجا پستارو میخونه و میره:/ اقا خداییش اعتراف کن میای میخونی حس شش من تابا حال اشتباه نکرده بیا بی نام بگو من چک میکنم وبو:)) ولی باید بگم این مدت حرفی واسه پست کردم نداشتم:\  ینی داشتماااا حوصله ووقت ویدموقعیت تایپ یاحتی یادداشتو نداشتم ولی درحال حاضر روی مود اینستا داره استارت میخوره ک اگ برم رو مود اینستا ایشالا راحت میشم;)
برم بخوابم فردامیان ترم دارم اندکی تاحدودیشم مونده فردا صب یخونم:((
ولی این استاد کلا با من مهربونه:))باشد ک کامروا شویم واستاد با مامهربان تر:)استاد خداشاهده جواب اینکه دانشجو خوبی بودم .برات تاحالا رو بهم ندی دیگه ن من ن تو
خداییش هوای مارو داشته باش:)))

پ.ن:چرت نویسیهای اخرشب با چشمانی درحال کور شدن پس ازمطالعه هاوجستجوهای فراوان غیردرسی واندکی درسی:)قشنگ هنگم اعصابم صفره نمیفمم چی میگم:))

بازم فیلم یاد هندوستان کرده

ولی ,برم ,ن ,نداشتم ,پست ,اقا ,مود اینستا ,کلا با ,با من ,من مهربونه ,مهربونه باشد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سازنده ویژه برنامه های مذهبی اندروید طرح تبیین منظومه فکری رهبری خانم صابری، کنکور تضمینی کنکور99 avayifakhteh ترشی خانگی و سبزی خشک و میوه خشک و ادویه جات اصل هندی را میفروشیم همه چیز درباره کامپیوتر مرجع دانلود موزیک فیلم، کتاب نیلودانلود خريد موتور اسکوتر sithost11